league of legends
+ başlık oluştur

↑ bufflananlar ↓ nerflenenler

geri / 13 ileri
gereksiz sinir krizleri
indirimdeki kostümler
en iyi ingilizce seslendirmeler
montage
malzahar
kaan kural
yeter ki lee oynayayım
gelmesini istediğiniz skinler
dopa
müslüman ve sünnetsiz kardeşimize yapılan yamuk
oyunda saygı kalmadı
şampiyonların günlük hayattaki rolleri
ücretsiz şampiyon rotasyonu
silver atasözleri
en nefret edilen şampiyonlar
gülüşünü sevdiğiniz şampiyonlar
blitzcrank
babysit
ultisi en karizmatik şampiyonlar
lissandra
şampiyonlar sözlerini değiştirmek
lol oynayan kız
jinx
kyk'da lol oynayamamak
jhin taktigi verebilecek var mi
kardeş mid salar mısın support herom yok
şampiyonların gerçek dünyadaki memleketleri
tristana
lol oynarken sigara içmeye çalışmak
hextech
yabancı paypal hesap dan tr serverin de rp cekme
türkiye serverında yaran chatler
urgot
lich bane
tr deki insanların support olmanın aşağılık bir durum olduğunu düşünmesi
bronz atasözleri
outplayledikten sonra laf eden bronzlar
challenger elo boosting
league of legends oynarken dinlenebilecek şarkılar
sözlükçülerin 100 defadan fazla oynadığı şampiyonlar ve taktikleri
koridor belirtmeden direk pick yapan sihirdarlar
ifrite ölen pro jungler
ilk item doranın yüzüğü alan support
oyunda gördüğünüz maximum ping
reflesleri geliştirmek için oyunlar
xin için ne yapılabilir
yorrıck güçlü çar
ashe güçlü bir şampiyondur
nightblue3 & trick2g
tutuşturdan sıçra atarak kaçmaya çalışmak
geri / 13 ileri


1
maokai bir zamanlar, cennet gibi bir ormanda yaşayan bir doğa ruhuydu. ama insanların kibiri yüzünden, bu hayat sona erdi. artık; eski halinin, yaşam ve ölümün doğal döngüsüne kafa tutan kara büyülerle çarpılmış, kararmış bir gölgesi. hiç istemediği bir güçle bütünleşen bu heybetli treant, doğanın intikamcı bir afeti haline geldi. gölge adalar’ı eski haline getirecek bir yol arayarak valoran’ı gezen maokai, karşısına çıkan düşmanları büyüyle ve çelik gibi dallarıyla parça parça ediyor.

gölge adalar ölümün hüküm sürdüğü bir ülke haline gelmeden önce çok güzeldi, capcanlı bir doğal yaşamı vardı. en güzel yöresiyse, yemyeşil ağaçların, yüzlerce çeşit canlının ve ruhların yaşadığı kutsal ormandı. gölge adalar'ın kralı büyücülerine yaşamla ölümü ayıran duvarı yıkmalarını emrettiğinde, büyücüler bu emri yerine getirebilmek için kutsal ormanın gücünü sömürdüler.

büyücüler, ritüelleriyle yaşam döngüsünü bozmayı ve kontrol etmeyi rüyalarında bile göremeyecekleri güçleri dünyaya salmayı başardılar. gölge adalar'daki tüm yaratıkların canı yavaş yavaş çekilmeye başladı. ulu ağaçlar kuru kütüklere, insanlar çarpık çurpuk gölgelere, orman ruhlarıysa aldatan hayaletlere dönüşmeye başladı. kutsal ormanın en güçlü ruhu olan maokai, dünyasının gözleri önünde çürüyüp yıkılışını dehşet içinde seyretti. menfur enerjiler maokai’ı alt etmeye başlayınca, bu yüce ruh da yaşadığı yerin hayat enerjisinden kalanları korumak için aklına gelen son çareye başvurdu. uzanabildikleri her şeyi aç pençeleriyle parçalayan yaşayan ölüler git gide yaklaşırken; ormanın ruhsal gücünün merkezinde bulunan yaşlı meşe ağacına giren maokai, adaların öz enerjisini toplayıp ağaçta yoğunlaştırdı. sınırsız büyüyle güçlenen maokai tam olarak yozlaşmadı ama hasar almadan da kurtulamadı.

hem yaşamın hem de ölümün özütleriyle dolan maokai, ağaçla bütünleşti ve çarpık bir garabet haline geldi. yüzyıllarca, acı ve pişmanlıktan başka yoldaş bilmedi. bildiği ve sevdiği her şeyin yok oluşuna gözyaşı dökerken, dalları ağırlaşıp eğildi. yuvasını mahveden düşüncesiz büyücülere öfkelendiğinde, kökleri topraktan fırladı. ama henüz her şey bitmemişti. maokai, gölge adalar'da kalan son yaşam kıvılcımını ve onunla beraber, hayatın adaya dönüş umudunu kurtarabilmişti.

maokai’ın içindeki hayat özütü, gölge adalar’ın eziyet içinde kıvranan hayaletlerini ateşe gelen pervane gibi kendine çekiyordu. ruh, yaşam tohumunu acımasız hortlaklardan titizlikle koruyordu ama onları sonsuza kadar kovalayamayacağının da farkındaydı. eskiden yuvası olan bu ölüm ülkesinden kaçmalıydı. doğanın kendisini yaşayan topraklara götüreceğine güvenerek denize atladı, sürüklenmeyi bekledi. bu şekilde ölüm güçlerini gölge adalar'dan atmayı ve hayatı yeniden filizlendirmeyi umuyordu. .

maokai --
''doğanın dengesini bozan, cezasını çeker.''
↑buffla ↓nerfle 2.10.2014 14:55:03, urahara
report player
2
s4 ile tekrar sahalara çoğu maçla picklenmesiyle dönmüştür. kimse maokai nedir ne değildir bilmezken ben jungler, supporter olurdum. ah ahh, hele ki instalock'un ad carry maokai şarkısından sonra adc de denedim ama pek beceremedim (gülme smileı). pant, lee ve eve'den sonra en etkili junglerlardan kanımca.

oynamak isteyenler için ufak bir combo. gank atarken nerede olduğunuz önemli değil ama yeter ki sapling toss (e) skillini kullanacağınız yerde minion birileri olmasın; sapling toss (e) kullanıp mümkünse rakibinize double harras yapıp ardından twisted advance (w) ile rakibinize yaklaşıp rootlayabilirsiniz. ardından arcane smash (q) ile bir nevi insec yapmış olursunuz.

özetle e+w+q (gerekirse) u.
↑buffla ↓nerfle 30.10.2014 19:38:10, leesin
report player
entry giriş:

5000
  
entry girmek için üye girişi yapmalısın
makecaps.com Caps yapma sitesi
Sözlük Facebook: