league of legends
+ başlık oluştur

↑ bufflananlar ↓ nerflenenler

geri / 13 ileri
gereksiz sinir krizleri
indirimdeki kostümler
en iyi ingilizce seslendirmeler
montage
malzahar
kaan kural
yeter ki lee oynayayım
gelmesini istediğiniz skinler
dopa
müslüman ve sünnetsiz kardeşimize yapılan yamuk
oyunda saygı kalmadı
şampiyonların günlük hayattaki rolleri
ücretsiz şampiyon rotasyonu
silver atasözleri
en nefret edilen şampiyonlar
gülüşünü sevdiğiniz şampiyonlar
blitzcrank
babysit
ultisi en karizmatik şampiyonlar
lissandra
şampiyonlar sözlerini değiştirmek
lol oynayan kız
jinx
kyk'da lol oynayamamak
jhin taktigi verebilecek var mi
kardeş mid salar mısın support herom yok
şampiyonların gerçek dünyadaki memleketleri
tristana
lol oynarken sigara içmeye çalışmak
hextech
yabancı paypal hesap dan tr serverin de rp cekme
türkiye serverında yaran chatler
urgot
lich bane
tr deki insanların support olmanın aşağılık bir durum olduğunu düşünmesi
bronz atasözleri
outplayledikten sonra laf eden bronzlar
challenger elo boosting
league of legends oynarken dinlenebilecek şarkılar
sözlükçülerin 100 defadan fazla oynadığı şampiyonlar ve taktikleri
koridor belirtmeden direk pick yapan sihirdarlar
ifrite ölen pro jungler
ilk item doranın yüzüğü alan support
oyunda gördüğünüz maximum ping
reflesleri geliştirmek için oyunlar
xin için ne yapılabilir
yorrıck güçlü çar
ashe güçlü bir şampiyondur
nightblue3 & trick2g
tutuşturdan sıçra atarak kaçmaya çalışmak
geri / 13 ileri

zaaaa bronz atın burdan atın.


1
daha önce tr de oynuyordum diamond 1 küme oyuncusuydum euw geçtiğimde platin 2 olarak devam etmekteyim. tr sunucusunda yeğenim oynuyor bronz küme oyuncusu tr de arkadaşımla bir iki oyun atarım diye girdim hesabına arkadaşlarıyla oyun atıyormuş oda.. aralarında 1 diamond, 1 platinium , 1 gold küme oyuncusu var. neyse davet ettiler girdim odaya baktılar bronz küme at bunu falan ayakları. bi anama sövmedikleri kaldı. oyuna girdik bir baktım diamond ve plat sanırsınız oyuna daha yeni başlamışlar. gold'a baktıgımda ise karşımda euw 10-15 lvl arası bir player görüyorum.. arkadaşlar bu şekilde yaklaşımda bulunulması yanlış. tr de bir çok insan tanıyorum diamond gibi oynuyor fakat bronzda gümüşte. tr de küme tamamen şans işi. bencil player çok fazla.
↑buffla ↓nerfle 23.11.2014 01:45:07, tekl4n
report player
2
sözlükte bile ağlama konusu açmak nedir. burası forum mu? dedirten saçma ötesi başlık. her girdiğin ortamda senin için "atın bunu" demeleri gayet normal bence nesine şaşırıyorsun ki?
↑buffla ↓nerfle 28.11.2014 13:15:32, moli
report player
3
ben hayatımda diamond gibi oynayan bronz silver falan görmedim. silverda olup goldu hakeden ama gelen takımlar yüzünden çıkamayan vardır ona inanırım ancak senin anlattıkların kusura bakma ama hikaye birader kendinizi kandırmayın.
↑buffla ↓nerfle 6.12.2014 02:30:12, kimbokco
report player
4
"aslında bronz 5 ama challenger olacak adam aslında" diye bir şey yoktur. çıkacak olan adam çıkar ki vayne ile 24 saatte platin-diamond olan profesyonel oyuncuları biliyoruz. kendimizi kandırmayalım.

hi im gosu idü yanılmıyorsam.
↑buffla ↓nerfle 6.12.2014 15:09:47, shinji
report player
5
atılan en büyük yalan, ortaya sunulan en büyük bahane "abi ben takım yüzünden bronzdayım, ühü ühü, yoksa diamonddum". hadi lan ordan. arkadaşın hesabıyla bi kaç oyun attım o ligde de. gerçekten çok komikler, gerçekten çok kötüler. gerçekten körler. bronz 5 adamı oyundan anlamaz. metadan anlamaz. csden anlamaz. takım oyunundan anlamaz. ejderden anlamaz, barondan anlamaz. tp'den anlamaz. totemlemeden anlamaz. gang'den anlamaz. chat'ten anlamaz. jungle'dan anlamaz. kite'lamaktan anlamaz. skill dodge'lamaktan anlamaz. hitwalk'tan anlamaz. flashtan anlamaz. healdan anlamaz. ignite'tan anlamaz. skillerin cooldownlarından anlamaz. buff korumaktan anlamaz. trinketlerin öneminden anlamaz. kandırmayın kendinizi. beceremiyosunuz oyunu. bahane üretmeyin, oyunu öğrenmeye çalışın. takımınıza sövmeyin, siz de onlar gibisiniz. hiç bir elmas ya da plat ya da gold seviyesi oyuncusu bronzda kalmaz. çıkması bir günü bile almaz. support olsa bile.
↑buffla ↓nerfle 6.12.2014 21:35:29, ananslı pide
report player
6
türkiye serverının alt ligleri(bronz,silver,gold) kötü olabilir,fakat bana sorarsanız üst ligler(diamond,master,challenger)'deki oyunlar westten hiç geride değil hatta bir adım öndedir.türkiye serverı çok uçuk bir server, çok iyisi de var müthiş kötüsü de.platin ligi de bu serverın en karma ligi her türlüsü var,bonzai çekip giren mi dersin,anneannem camdan atladı deyip afk kalan mı dersin hepsi var.yani bence west ile bizim serverımızın karşılaştırılması çok saçma.üst ligleri görmeden bizim serverımızı,bizim insanlarımızın aşağılaması çok saçma.server değiştireceğinize, bu serverı daha iyi hale getirebilmek için bir şeyler yapın.size flame yapana cevap vermeyin elbet susar.bu arada ligim diamond 4 yani üst lig performanslarını gözümle görmüş oynamış birisiyim buna dayanarak bunu yazıyorum.
↑buffla ↓nerfle 8.12.2014 16:23:54, mangaka
report player
7
+9 bronz bahanesidir. bırakın lan artık bunları... arkadaşımın hesabı var bronz 2 bir maça gireyim dedim seçim ekranında nasusun teki ben bronzum ama platı hakediyorum filan dedi iyi dedim adam stack yapmayı bilmiyor daha... ben bronzdan zilyon tane hesap cıkarttım troll banada geldimi geldi mesele tasımak...
↑buffla ↓nerfle 14.12.2014 23:16:30, gatdernos
report player
entry giriş:

5000
  
entry girmek için üye girişi yapmalısın
makecaps.com Caps yapma sitesi
Sözlük Facebook: